İş & Karıyer

Comtrell.com olarak bizler internet sektöründe şeffaf, dürüst, yenilikçi ve orijinal olmaya çalışıyoruz. Bütün projelerimizde bir yenilik ve fayda sunmaya çalışıyoruz. Projelerimizi bu ilkelere inanan herkese açıyoruz. Sizlerde eğer bizim gibi bu düşüncelerle çalışmak istiyor ve bir projemizde yer almak istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşınız. Şuan için serbest ve uzaktan çalışan ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var. Sizlerde bu şartlarda bir iş arıyorsanız tam yerindesiniz.

Share:
COMTRELL Kurucusu, Ömer VURAL

COMTRELL Kurucusu, Ömer VURAL

Gender: Male
Email address: vuralomer@yahoo.com
Comtrell kurucusu, alternatif kişisel gelişim psikolojisi yazarı ve web girişimcisi, linuxcu ve open source tutkunu, kendi yerel ve global web projelerini hayata geçirmeye çalışıyor. Facebook ve Twitter'dan sonrası ne olabiliri projelendiriyor. 15 yıldır web projelerini hayata geçirmeye çalıştığı için Türkiye'nin hatta dünyanın en büyük başarısızlık örneği olmaya aday. Hala deniyor... Çok yönlü ikizler.  Fıtrat ve coğrafya mağduru, idealist...

Açık Girişim Ofisi  -  Özgün ve sosyal projelerle internet girişimciliği üzerine yoğunlaşmış bir internet girişimidir

Dipnot

Girişimcilik sadece mutluluk için yapılmaz, dünyanın neresinde olursa olsun girişimcilik; başkasına çalışmak istemeyenlerin mecburi işidir. 

Ömer VURAL