Misyon & Vizyon

Comtrell.com olarak, ismimizden kendimizi çözümlersek kısaca, .com dünyasına, TR'nin potansiyelini hem yerel hemde globalde ortaya çıkaracak işler yapmak istiyoruz. Çok klişe olacak belkide, evet gerçekten  yerelde ve globalde şimdiye kadar yapılmayan ve düşünülmeyenleri düşünmeye, projelendirmeye ve gerçeğe dönüştürmeye kararlıyız. Webin geleceğini tahmin edip orada olmak için çalışıyoruz.  Paylaşımcı olmaya, karşıklı öğretmeye, açık ve serbest bir dünyaya inanıyor ve dünyanın geleceğini iyi yönde tutacak en temel hareketin Özgür İnternet ve Özgür Yazılımlar olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden Açık Kaynak kodlu hazır web yazılımlarını kullanıyoruz ve bu yazılımlar çevresinde birleşenlerin bu alanda en büyük maddi ve manevi güce sahip olduğunu düşünüyoruz.

 

Projelerimiz ve size verebeliceğimiz hizmet konusunda mütevazı değiliz, yerelde ve globalde en öncü web proje fikirlerinden bir kaçını ürettiğimize ve daha iyilerini üretebileceğimize inanıyoruz. Sizinde projelerinizi bu şekilde gerçekleştirebileceğimizi düşünüyoruz.

 

Comtrell olarak tabi ki ürettiğimiz değerin ve çalıştığımız işlerin karşılığı olan maddi kısmınıda dürüstçe, birlikte çalışarak istiyoruz, çünkü bu yeni dünyada "üretim ve kazanç yoksa hayatta yok" gerçeğinden hareketle bilgiyi ve emeği paylaşarak ve üreterek dürüstçe kazanç etmeye inanıyoruz.