XDENEYİM.COM

Size tuhaf gelebilir ama ben hala internette istediğim cevapların çoğusunu bulamıyorum, ne google ne facebook grupları ne forumlar ne başka siteler benim istediğim gerçek bilgiyi çoğu zaman bana vermiyor. Spesifik bilgiyi en azından, ki benim artık genel bilgiye ulaşmada sıkıntım olmamalı. Yani bambu nedir dediğim de elbette bulabilmeliyim hemen cevabı ama bambudan kaşık nasıl yaparım ın cevabını bulmak istiyorum. Ya da gündelik yaşamda anlık soru cevap deneyim paylaşmalık bri uygulama site olmalı. Evet soru cevap siteleri yaygınlaşıyor gittikçe Quora.com var ama yerelde bunun karşılığı olan tam bir çözüm yok gibi. xdeneyim.com u bu yüzden projelendirdim. İstiyorumki insanlar blog açmadan youtube kanalı açmadan video çekmedende sadece yazarak tamamen kendi kendine icat ettiği veya kendisinin bildiği ama çoğu kimsenin bilmediği bir tecrübesini paylaşsın ve birbirilerinin tecrübelerinden veya sadece akıl yürütmesinden faydalansınlar.

Proje Satış Fiyatı : 30000 TL

 

COMTRELL Kurucusu, Ömer VURAL

COMTRELL Kurucusu, Ömer VURAL

Comtrell kurucusu, alternatif kişisel gelişim psikolojisi yazarı ve web girişimcisi, linuxcu ve open source tutkunu, kendi yerel ve global web projelerini hayata geçirmeye çalışıyor. Facebook ve Twitter'dan sonrası ne olabiliri projelendiriyor. 15 yıldır web projelerini hayata geçirmeye çalıştığı için Türkiye'nin hatta dünyanın en büyük başarısızlık örneği olmaya aday. Hala deniyor... Çok yönlü ikizler.  Fıtrat ve coğrafya mağduru, idealist...

Açık Girişim Ofisi  -  Özgün ve sosyal projelerle internet girişimciliği üzerine yoğunlaşmış bir internet girişimidir

Dipnot

Girişimcilik sadece mutluluk için yapılmaz, dünyanın neresinde olursa olsun girişimcilik; başkasına çalışmak istemeyenlerin mecburi işidir. 

Ömer VURAL