tedariknoktam.com

Alibaba.com bloballeşen dünya için büyük bir eticaret adımıydı çünkü zaten dünyanın üretim yeride Çin. 7-8 yıl öncede bunun yereli bir rpojem vardı ama malum kodlama özürümden dolayı yapamamıştım. O zaman webkatalogu.com olarak düşünmüştüm. Yani bütün firmalar ürettiklerinin basılı kataloğunu internete taşıyacaktı. Yıllar sonra tedariknoktam.com adlı domaini buldum ve bunu yeniden yapabileceğimi düşündüm. Türkiyedeki bütün üretici ve toptancıları bir araya getirmek harika bir gieişim olabilir.

 

 

COMTRELL Kurucusu, Ömer VURAL

COMTRELL Kurucusu, Ömer VURAL

Comtrell kurucusu, alternatif kişisel gelişim psikolojisi yazarı ve web girişimcisi, linuxcu ve open source tutkunu, kendi yerel ve global web projelerini hayata geçirmeye çalışıyor. Facebook ve Twitter'dan sonrası ne olabiliri projelendiriyor. 15 yıldır web projelerini hayata geçirmeye çalıştığı için Türkiye'nin hatta dünyanın en büyük başarısızlık örneği olmaya aday. Hala deniyor... Çok yönlü ikizler.  Fıtrat ve coğrafya mağduru, idealist...

Açık Girişim Ofisi  -  Özgün ve sosyal projelerle internet girişimciliği üzerine yoğunlaşmış bir internet girişimidir

Dipnot

Girişimcilik sadece mutluluk için yapılmaz, dünyanın neresinde olursa olsun girişimcilik; başkasına çalışmak istemeyenlerin mecburi işidir. 

Ömer VURAL