MARNEVAR.COM - Marketlerde Neler Var?

MARKETLERDE NELER VAR? - MARNEVAR.COM Marketlerin günlük hayatımızda malum yeri çok büyük, hatta onlarsız yaşayamaz haldeyiz. Alışveriş yapmak için ise bir çok market seçeneğimiz var. Bu kadar seçeneğin arasında aradığımız nitelikte ve fiyatta ürünü bulmak ise kolay değil. Üstelik zaman, mesafe, enerji gerekiyor bunun için ve bütçemiz her zaman uygunda olamayabiliyor. "Hangi markette acaba bana göre ne var, ne yok?" un cevabını bilmek için ise, her marketin en azından web sitesine girip mevcut kampanyalarını online olarak görmek veya yakınımızdalarsa tek tek gidip gezmek ya da denk gelirse kapımıza konan market broşürlerine bakmak zorundayız. Ama maalesef marketlerin hepsi işimize veya evinize yakın olmuyor. Bu yüzden marketleri takip etmek ve market alışverişi yapmak büyük bir vakit ve enerji yani çaba ister.

MARNEVAR.COM'la artık bu zahmetler ve masraflar tarihe karışıyor. Çünkü artık tek bir noktadan hem bütün Gıda, Yapı, Kozmetik ve Teknoloji marketlerinin indirim/kapmanya broşürlerini olarak online görüp inceleyebilecek, hemde bu marketlerde gördüklerinizi yerinizden kalkmadan alabileceksiniz. Evet, yanlış duymadınız marnevar.com olarak bütün zincir marketlerin indirim broşürlerinden veya sizin ayrıca belirttiğiniz katalog dışı ürünleri sizin adınıza satın alıp faturasıyla kapınıza teslim ediyoruz. Buna ödeyeceğiniz bedel ise, birdeden fazla markete gitmek için harcayacağınız zaman, efor ve yol parasına eşdeğer küçük bir ulaştırma komisyonu ödeyerek sahip olabileceksiniz. Hatta tek bir market alışverişinin aksine birden fazla marketten indirimli alışveriş yaparak kara geçebilecekesiniz..

Share:
COMTRELL Kurucusu, Ömer VURAL

COMTRELL Kurucusu, Ömer VURAL

Email address: vuralomer@yahoo.com
Comtrell kurucusu, gelişim psikolojisi yazarı ve girişimci, linuxcu ve open source webci, kendi yerel ve global web projelerini hayata geçirmeye çalışıyor. Facebook ve Twitter'dan sonrası ne olabiliri projelendiriyor. 15 yıldır web projelerini hayata geçirmeye çalıştığı için Türkiye'nin hatta dünyanın en büyük başarısızlık örneği olmaya aday. Hala deniyor... Çok yönlü ikizler.  Fıtrat ve coğrafya mağduru idealist...

Açık Girişim Ofisi  -  Özgün ve sosyal projelerle internet girişimciliği üzerine yoğunlaşmış bir internet girişimidir

Dipnot

Girişimcilik sadece mutluluk için yapılmaz, dünyanın neresinde olursa olsun girişimcilik; başkasına çalışmak istemeyenlerin mecburi işidir. 

Ömer VURAL