MARKETLERDE NELER VAR? - MARNEVAR.COM Marketlerin günlük hayatımızda malum yeri çok büyük, hatta onlarsız yaşayamaz haldeyiz. Alışveriş yapmak için ise bir çok market seçeneğimiz var. Bu kadar seçeneğin arasında aradığımız nitelikte ve fiyatta ürünü bulmak ise kolay değil. Üstelik zaman, mesafe, enerji gerekiyor bunun için ve bütçemiz her zaman uygunda olamayabiliyor. "Hangi markette acaba bana göre ne var, ne yok?" un cevabını bilmek için ise, her marketin en azından web sitesine girip mevcut kampanyalarını online olarak görmek veya yakınımızdalarsa tek tek gidip gezmek ya da denk gelirse kapımıza konan market broşürlerine bakmak zorundayız. Ama maalesef marketlerin hepsi işimize veya evinize yakın olmuyor. Bu yüzden marketleri takip etmek ve market alışverişi yapmak büyük bir vakit ve enerji yani çaba ister.

Facebook, twitter, instagram ve diğerleri artık sosyal ağların kapsamı ve etkisi öyle bir noktaya geldi ki, insanların sadece günlük hayatına hükmetmekle kalmıyorlar, girişimciler için internet sektöründe yeni projeler üretmek bu sektörde yer almak gittikçe anlamsızlaşıyor. Bu öyle bir hegamonyaki bu sosyal ağlar dışında, artık firma sosyal ve bireysel web sitesi açmaya veya cep telefonu uygulamasına gerek kalmıyor. Evet, bu global sosyal meyda şirketleri kurdukları tekel düzende kendi hizmet kapsamlarını o kadar geniş ve etkin tutmaya çalışıyorlar ki, kısaca "insanların artık başka sitelere girmesine gerek kalmasın deniyor" bir yerde...

Comtrell.com olarak bizler internet sektöründe şeffaf, dürüst, yenilikçi ve orijinal olmaya çalışıyoruz. Bütün projelerimizde bir yenilik ve fayda sunmaya çalışıyoruz. Projelerimizi bu ilkelere inanan herkese açıyoruz. Sizlerde eğer bizim gibi bu düşüncelerle çalışmak istiyor ve bir projemizde yer almak istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşınız. Şuan için serbest ve uzaktan çalışan ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var. Sizlerde bu şartlarda bir iş arıyorsanız tam yerindesiniz.


Açık Girişim Ofisi  -  Özgün ve sosyal projelerle internet girişimciliği üzerine yoğunlaşmış bir internet girişimidir

Dipnot

Girişimcilik sadece mutluluk için yapılmaz, dünyanın neresinde olursa olsun girişimcilik; başkasına çalışmak istemeyenlerin mecburi işidir. 

Ömer VURAL