• Anasayfa
  • Blog
  • Comtrell - Açık Girişim Ofisi'nden ÜCRETSİZ Hosting ve Tasarım

Comtrell - Açık Girişim Ofisi'nden ÜCRETSİZ Hosting ve Tasarım

Tecrüblerimizden biliyoruz ki, çok kolay gibi gözükse de, web girişimciği çok zor aslında ve sanıldığının aksine çokta maliyetli bir girişimcilik türü. Yazılımı, ofisi, reklamı hepsi büyük maliyet. Üstelik çok fazla tecrübe ve çıkış stratejisi gerektiren bir şey, hele eğer kısıtlı bütçeleriniz varsa.

Bu yüzden Comtrell olarak 15 yıllık grişimcilik tecrübemizle, internet girişimciliğinin kısıtlı bütçeleri olanlar için ancak karşılıklı yardımlaşma ve ücretsiz desteklerle olabileceğini düşünüyoruz. Aksini zorlamak kayıp bve başarısızlık oranınızı arttırır.

Comtrell olarak sizlerle beraber girişimcililkte Türkiye'de yeni bir şey başlatmak istiyoruz. Bu amaçla internet girişimcilerine ücretsiz destekler sunduğumuz ve aynı zamanda bir araya gelip seminerlerle birlikte hareket ederek birbirlerine destek olacağı Açık Girişim Ofisi projesini başlatıyoruz.

Eğer sizin de bir web projeniz varsa ve nasıl yapacağınız nerden başlayacağınızı bilmiyorsanız veya en az maliyetle nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız Comtrell - Açık Girişim Ofisi olarak size bu desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Bunun ilk adımı olarak Ocak 2018'e kadar size ücretsiz hosting ve Joomla, Oxwall, Jamroom vb açık kaynak kodlu web yazılımları ile ücretsiz tasarım hizmeti sunuyoruz. Eğer bir domaininiz varsa siz de hemen projenizi ücretsiz hayata geçirebilirsiniz.

Bunun yanı web sitelerinizi nasıl yapacağınız konusunda sendeya.site adlı bir diğer projemizde size ücretsiz dersler sunuyoruz. 2018'le beraber yeteri sayıya ulaşılırsak İstanbull Mecidiyeköy'de sizlerle her hafta pazar günü bir kaç saat veya tam gün şeklinde girişmcilerin bir araya geleceğimi e-girişimcilik kampı düzenleyerek neyi nasıl yapacağımızı tartışarak ve birbirimizi bilgilendiren seminer ve toplantılar da yapacağız.

İlk adım olarak hemen bizden ücretsiz hostinginizi  ve yazılım tasarım ihtiyacınızı talep edebilirsiniz.

Hemen bize İletişim sayfamızdan ulaşınız.

 

Yorumlar