Joomla! İle Neler Yapabilirsiniz?

Joomla ile yapabilecekleriniz nerdeyse sınırsız gibi... Bu aralar Wordpress furyası ile popüleritesi düşmüş gibi gözükse de, bu alanda globalde en yaygın ve en büyük eklenti ve tema desteği hala Joomla da diyebiliriz.

Çünkü Joomla 10 yaşına bastı ve 10 yıldır Joomla için tema ve eklenti konusunda çok ciddi bir kaynak ve çeşitlilik söz konusu..

 

Modüler yapısıyla inanılmaz kolay ve zevkli bir şekilde tasarım yapabilir, projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

İster e-ticaret, ister portal, ister ilan ister forum, ister haber ister sosyal ağ sitesi yapın ne yaparsanız ücretsiz veya ücretli bir eklenti ve tema bulabilirsiniz projenize uygun.

 

Bu konuda en basitiyle istanbulusma.net projemizi gösterebiliriz (Şuan joomla 3.5 versiyon olarak yeniden dizayn edilmektedir.)

Bu projemizde Joomla sayesinde nerdeyse yok yok.

Bir şehir rehberi ve şehir fırsatı sitesi olarak tasarlanan sitemize Firma Rehberi, Etkinlik Rehberi, Mekan Rehberi, İlanlar(Pazaryeri) ve Şehir Fırsatı'nı çok kolayca bir araya ücretsiz eklentilerle getirebildik.

Eğer bu bölümler için kullanılan eklentilerin ücretli sürümlerini alsak bile sitemizin maliyeti 2000 tl yi geçmiyor.

Düşünün böyle bir siteyi bir yazılım firmasına yaptırdığınızı 10000 ile 100000 arası bir fiyat alabilirsiniz.

Özetle Joomla ile yapabilecekleriniz sınırsız gibi siz yeter ki ne istediğiniz bize bildirin bize. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalının

Eğer Joomla konusunda hiçbir bilginiz ve tecrübeniz yoksa veya varsa da sadece 100 TL ye 6 ay boyunca size Joomla ile sitenizi yapmayı uzaktan öğretiyoruz. 

Bu fiyat 31 Aralık'a kadar olan Yeni Yıl Kampanyamızda geçerlidir. 

Kaynak  ve daha fazla ders için : 

 

Yorumlar